"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Täna lõpeb küsitlus Mähe-Kaasiku tee liikluskorralduse kohta (0)
31. august 2021
Vaade Mähe-Kaasiku teele. Foto: Pirita LOV

„Pirita linnaosa valitsuse poole on pöördunud Pirita elanikud ettepanekuga muuta liiklus Mähe-Kaasiku teel ühesuunaliseks – tänava ühel poolel oleksid parkimiskohad ja teine pool oleks sõidetav. Praegu on Mähe-Kaasiku tee liiklus kahesuunaline ja tee ääres pargivad ka sõidukid,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Tallinnas Pirital on teisipäevani avatud küsitlus Mähe-Kaasiku tee liikluskorralduse kohta. Linnaosavanema hinnangul oleks ühesuunaline liiklus tänaval ohutum ning hõlbustaks ka operatiivautode läbipääsu, vahendab BNS.

„Mähe-Kaasiku teel olevate parkimiskohtade arv on seotud Pirita rannaala detailplaneeringuga ning tee äärde jääksid ka edaspidi parkimistaskud rannaskäijate sõidukitele,” kinnitas Liinat.

Liikluskorralduse muudatuse kohta on linnaosavalitsus algatanud Pirita elanike küsitluse. Küsimusele, kas Mähe-Kaasiku tee peaks olema ühesuunaline, oodatakse  ei või jah vormis vastust kuni teisipäevani. Küsitluse kupongi leiab Pirita ajalehe juulikuu numbrist ning see palutakse täidetuna tuua või saata linnaosavalitsuse postkasti Kloostri tee 6. Elektrooniline küsitlus on avatud ka Pirita kodulehel. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.