"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Tallinna Vesiroosi lasteaed 50 Lapsevanem Kaarel Rundu: igal päeval ma tunnen, et mu laps on hoitud (0)
02. september 2021

“See tänane üritus on muinasjutuline ja need inimesed, kes Vesiroosis töötavad on imelised inimesed,” ütles lapsevanem Kaarel Rundu sõnul, kel jätkus lasteaiale vaid kiidusõnu.

Vaata galeriid (41)

“Igal päeval ma tunnen, et mu laps on hoitud, tal on hästi vahvad ja professionaalsed õpetajad ja kogu see kollektiiv on siin nii  armastusväärne. Olen väga õnnelik, et mu laps saab sellises ägedas lasteaias käia,” lausus Rundu. 

Erinevateks muinasjututegelasteks kostümeeritud lapsed olid tänase Vesiroosi lasteaia 50. sünnipäevapeo põhitegelased.

Kes oli Punamütsikese muinasjutust, kes Kolmest põrsakesest. Omavahel löödi tantsu, lauldi ja lõpuks söödi tortigi. Sama muinasjutuline nagu tänane etendus, pidavat olema ka lasteaia igapäevane elu. 

“Meil on super lasteaed. Meil on super inimesed ja meil on kõik super,” rääkis Vesiroosi lasteaiast ülivõrdes direktor Jaanika Raudsepp.

Lasteaed püüab olla igati oma nime vääriline – sama puhas, siiras, lootust ja armastust täis nagu vesiroosi õis on iga väike lapski. 

“Lasteaias on meie väärtustest lähtuvalt kõige tähtsam turvalisus ja lasteaed on koht, kus on hea olla. See peab olema turvaline nii vaimselt kui füüsiliselt. Kõigil lastel ja suurtel peab lasteaias olema hea olla,” lisas direktor.

Lasteaed tegutseb 1971. aastast. Tegemist on üsna suure lasteaiaga – rühmi on kokku 11 ja töötajaid 44. See on ka üks Tallinna lasteaedadest, kus õpetatakse lapsed juba varakult ujuma.

“See lasteaed spetsialiseerub kolmel prioriteedil, mille üle mul on väga hea meel. Need prioriteedid on muusika, liikumine ja sport, mis realiseerub eelkõige läbi ujumise, sest siin on ka ujula olemas,” kirjeldas lasteaeda abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.