"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Soe suvi pani jooma: Tallinnas sattus kainestusmajja üle 2000 inimese (1)
02. september 2021
Tallinna kainestusmaja. Foto: Scanpix

Soojad suvekuud on hoidnud kainestusmaja külastatavuse kõrgel – kui juunis ja juulis viis politsei Tallinnas kainestusmajja kainenema rekordilised 687 ja 691 inimest, siis augustikuu lisas veel omakorda 683 inimest. 

Augustis viibis kainenemisel kokku 683 isikut, neist naisi 75. Teistest riikides viibis kainenemas 12 isikut, neist kolm Lätist, kolm Ukrainast, kaks Leedust, üks Moldovast, üks Saksamaalt, üks Türgist ja üks Prantsusmaalt, vahendab BNS.

Juulikuus tuli politseil kainenema toimetada 691 inimest, neist 72 olid naised. Teistest riikidest viibis kainenemas seitse purjutajat Lätist, üks Moldovast ja kaks Ukrainast.

Juunikuus viidi kainenema 687 inimest, neist naisi 84. Teistest riikidest viibis siis kainenemas Lätist kuus, Inglismaalt üks ja Ukrainast üks inimene. 

2018. aastal paigaldati kainestusmaja kõigisse kahekümnesse kambrisse ka kaamerad, et tagada efektiivsemalt kainestusmajja toodud joobes isikute turvalisust ja jälgida nende tervislikku seisundit.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

õlg alla
3. sept. 2021 17:48
Oktoober on viinakuu. Lõug pudelile alla!