"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
leia sobiv hobi endale või oma lapsele Huvitegevuse e-teatmikust leiab infot 148 huvitegevust pakkuva organisatsiooni kohta (0)
06. september 2021
Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Foto: Mats Õun

“Tallinnas on mitmekesised võimalused huvitegevuse harrastamiseks ja noortel on suur huvi oma vaba aega arendavalt ja meelepäraselt sisustada. Kooliaasta algus on peamine aeg, millal uut huviringi otsitakse ning huviteatmik muudab selle protsessi lihtsamaks ja aitab leida noorele sobivat hobi,” ütles Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Tallinna Haridusameti kodulehel on alates sellest nädalast võimalik tutvuda huvitegevuse e-teatmikuga, kust leiab infot huviringide ja huvitegevuste võimaluste kohta nii koolinoortele kui ka mudilastele. 

Huviteatmikust saab otsida infot eesti ja vene keeles seitsme kategooria kaupa: kunst ja käsitöö, keeleõpe, muusika, tants, sport, tehnika ja üldkultuur ning mudilased. Iga huvitegevust pakkuva organisatsiooni puhul on välja toodud pakutavad tegevused, õpilaste vanus, töökeel, kuutasu ning kontaktid. 

Oma infot jagavad huviteatmikus nii munitsipaal- kui ka erahuvikoolid, spordiklubid, muuseumid, noortekeskused ja teised noorteorganisatsioonid.

Näiteks saavad igas vanuses keelehuvilised õppida Tallinna Keeltekoolis prantsuse, araabia, portugali ja soome keelt, 10-13 aastased teatrihuvilised saavad liituda Von Glehni Teatri improteatriga, algajate ujumiskursusi pakub Eesti Veespordialade Kool MTÜ ning Midrimaa Huvikool kutsub endaga liituma väikesi robootikahuvilisi.

Kõigi erinevate pakkumistega saab tutvuda Tallinna Haridusameti lehel: https://www.tallinn.ee/huviteatmik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.