"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Nõmmel renoveeritud mänguväljak pakub tegevust tervele perele (0)
07. september 2021
Foto: Nõmme LOV

„Nõmme mänguväljakud on pidevas arengus. Rekonstrueeritud Piiri tänava väljak pakub tegevust nüüd kõikidele pereliikmetele. Jõukohane füüsiline aktiivsus värskes õhus tagab igas eas inimestele parema tuju ja tervise,“ ütles Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis, kelle sõnul monitooritakse regulaarselt linnaosa mänguväljakute olukorda ning järk-järgult kaasajastatakse olemasolevaid väljakuid.

Eelmisel nädalal jõudsid lõpule Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala servas asuva Piiri tänava mänguväljaku rekonstrueerimistööd. Lisaks olemasoleva mänguväljaku korrastamisele täiendati seda uute elementidega, lisati valgustust, parandati juurdepääsu ning rajati puhkeala.

Piir tänava väljaku mängu- ja spordiala on jaotatud kaheks tsooniks, mida poolitab sõelmetega kaetud tee. Mänguplatsil säilitati ronila, kiik ja karussell. Lisandusid liivamängude atraktsioon, väikeste laste liumägi, pesakiik ja liutorudega ronila.

Spordialal olemasolev võrkpalliplats rekonstrueeriti ning rajati välijõusaal erineva treenitusastmega inimestele. Spordivahenditeks valiti Hollandi tootja Denfit toote Professional SportPoint. Tegemist on professionaalse fitness-seadmetega, millel on reguleeritavad raskused. Seadmed on atraktiivsed nii noortele kui vanadele, alates algajast kuni väga kogenud sportlasteni ja jõutreeningu fanaatikuteni.

Ehitustöid teostas Warren Teed OÜ ja selle kogumaksumuseks oli 201 253 eurot.

Nõmme linnaosas paiknevate mänguväljakute asukohad on leitavad Tallinna linna kodulehelt: www.tallinn.ee/est/keskkond/Nomme-linnaosa-avalikud-manguvaljakud

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.