"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Renoveeritud ITK sterilisatsioonikeskus alustab taas tööd (0)
07. september 2021
Ida-Tallinna Keskhaigla. Foto: Scanpix

„Keskuse viimane suurem renoveerimine toimus 2006. aastal. Kaasaegne sterilisatsioonikeskus suudab nüüd haiglat paremini teenindada ka praegustes pandeemiast tingitud keerulistes oludes,“ rõõmustas sterilisatsioonikeskuse juhataja Kairi Kukk.

Ida-Tallinna Keskhaigla sterilisatsioonikeskus Ravi tänaval on läbinud värskenduskuuri ja alustab taas tööd. Uuenenud keskuses on mahukamad ja suurema jõudlusega pesur-desinfektorid ja autoklaavid ning suurenenud on ka tööpind, vahendab BNS.

Sterilisatsioon on haiglas puhta töökeskkonna tagamisel üks olulisemaid protsesse. Sterilisatsioonikeskuses steriliseeritakse meditsiiniseadmeid nende taaskasutamiseks operatsioonidel ja teistel kirurgilise iseloomuga protseduuridel. Keskuses toimuvad kõikide meditsiinitarvikute hooldustööd alates kasutatud tarvikute vastuvõtust kuni steriilsete tarvikute väljastamiseni.

Ida-Tallinna Keskhaigla sterilisatsioonikeskuses annab tööd 15 inimesele. Sterilisatsioonikeskus töötab ööpäev läbi 365 päeva aastas ning ühes ööpäevas hooldatakse ja steriliseeritakse 170–200 operatsioonikomplekti ning sadu pakke erinevaid meditsiiniseadmeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.