"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Novikov: Rüütelmaa ei pruugi jääda viimaseks lahkujaks (0)
08. september 2021
Talvo Rüütelmaa. Foto: Mats Õun

“Korraldusega muudetakse alates 20. septembrist Tallinna transpordiameti koosseisu, mille tulemusena kaotatakse ameti juhataja asetäitja liikluse alal ametikoht. Selle asemel luuakse liiklusosakonna koosseisu osakonna juhataja ametikoht ning korraldatakse ümber liiklusosakonna struktuur,” ütles Tallinna abilinnapea Andrei Novikov.

Talinna linnapea Mihhail Kõlvart ütles kolmapäeval meediaväljaannetele, et Tallinna transpordiameti asejuhataja Talvo Rüütelmaa oma ametis ei jätka. Tallinna abilinnapea Andrei Novikovi sõnul on linn alustanud transpordiameti töö ümberkorraldustega ning Talvo Rüütelmaa lahkumine ei pruugi jääda viimaseks, vahendab BNS.

“Muudatuse käigus luuakse elektrooniliste liikluskorraldusvahendite sektor, järelevalvesektor nimetatakse ümber järelevalve- ja parkimissektoriks ning luuakse liiklussektor,” lisas Novikov. 

Liiklussektori ülesanneteks jäävad liikluse korraldamine, liiklusskeemide menetlemine, tehniline liiklusalane kommunikatsioon organisatsioonide ja kodanikega, sealhulgas operatiivse liikluse korraldamine.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.