"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
praeguseks on jagatud 228 450 maski Pirita pikendab tasuta maskide jagamist (0)
08. september 2021
Maskikarbi Pirita linnaosa valitsusest saab võtta kontaktivabalt. Foto: Pirita LOV

„Kroonviiruse nakkuste arv on taas suurenemas, mis tähendab, et peame ikka hoidma rahvarohketes kohtades distantsi ja kandma maski. Pirita linnaosa valitsus jätkab tasuta meditsiiniliste maskide jagamist abivajajatele,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Pensionärile on ette nähtud üks karp, milles on 50 meditsiinilist maski. Suurpered saavad ühe või kaks karpi maske, olenevalt leibkonna liikmete arvust. „Maskid saab linnaosavalitsusest kätte kontaktivabalt,” märkis Liinat. Kaitsevahendeid jagatakse seni, kuni selleks on vajadus.

Pirita linnaosa valitsus jätkab tasuta meditsiiniliste maskide jagamist lasterikastele ja vähekindlustatud peredele, üksikvanematele ja pensionäridele.

Linnaosavalitsus on tasuta maske jaganud alates eelmise aasta detsembrist. Ühtekokku on piritalastele väljastatud 228 450 maski.

Maske jagatakse Pirita linnaosa valitsuses (Kloostri tee 6) E–R linnaosavalitsuse tööpäeva jooksul.

Info: pirita@tallinnlv.ee, tel 645 7600.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.