"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Uus e-teatmik tutvustab Tallinnas pakutavaid võimalusi huvitegevuseks (0)
08. september 2021
Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Foto: Mats Õun

“Tallinnas on mitmekesised võimalused huvitegevuse harrastamiseks ja noored soovivad oma vaba aega sisustada arendavalt ja meelepäraselt. Kooliaasta algus on peamine aeg, millal uut huviringi otsitakse ning huviteatmik muudab selle protsessi lihtsamaks ja aitab igal noorel leida endale sobiva hobi,” ütles Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. “Oma infot jagavad huviteatmikus nii munitsipaal- ja erahuvikoolid, spordiklubid, muuseumid, kui ka noortekeskused ja teised noorteorganisatsioonid.”

Tallinna Haridusameti kodulehel saab alates sellest nädalast tutvuda huvitegevuse e-teatmikuga, kust leiab infot 148 organisatsiooni huviringide ja huvitegevuse võimaluste kohta nii koolinoortele kui ka mudilastele. 

Huviteatmikust saab otsida infot eesti ja vene keeles seitsme kategooria kaupa: kunst ja käsitöö, keeleõpe, muusika, tants, sport, tehnika ja üldkultuur ning mudilased. Iga huvitegevust pakkuva organisatsiooni puhul on välja toodud pakutavad tegevused, õpilaste vanus, töökeel, kuutasu ning kontaktid. 

Näiteks saavad igas vanuses keelehuvilised õppida Tallinna Keeltekoolis prantsuse, araabia, portugali ja soome keelt, 10-13aastased teatrihuvilised saavad liituda Von Glehni Teatri improteatriga, algajate ujumiskursusi pakub Eesti Veespordialade Kool MTÜ ning Midrimaa Huvikool kutsub endaga liituma väikesi robootikahuvilisi. 

Kõigi erinevate pakkumistega saab tutvuda veebilehel: www.tallinn.ee/huviteatmik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.