"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Järveotsa teel algavad taastusremonttööd (0)
09. september 2021
Foto Ilja Matusihis

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel alustatakse esmaspäeval, 13. septembril Järveotsa tee lõigul Akadeemia tee kuni Õismäe tee ring taastusremonttöödega.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et taastusremonttööde käigus uuendatakse tänava sõidu- ja kõnnitee asfaltkate, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised. „Ehitustöödega seoses suunatakse ümbersõidule ka bussiliin nr 13. Kadaka tee on liiklusele avatud,“ ütles Siljanov.

Samaaegselt taastusremonttöödega teostab KE Infra AS ajavahemikul 15. september kuni 1. oktoober Utilitas Tallinn AS tellimusel samas piirkonnas vananenud soojatorustiku vahetuse.

Ehitustöid teostab Watercom OÜ ning tööde maksumus on 198 000 eurot. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on november 2021.

Liiklejatel palutakse järgida objekti ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.