"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Taneli kaasava eelarve idee kesklinnas võiks olla rohkem vett ja tualette (0)
09. september 2021
Foto Albert Truuväärt

“Tallinna Kesklinnas võiks olla rohkem vett ja tualette. Tulin sealt Snelli tiigi pargi äärest ja nägin kuidas joodikud läksid järjest põõsastesse. Neile võiks seal midagi olla, ” pakkus välja omapoolse idee tallinlane Tanel.

Tallinna 2022. aasta kaasava eelarve ideekorje on avatud. Milliseid ideid pakkusid tänavaküsitluses välja Tallinna elanikud?

“Jumala eest, et lõpuks saaks see Vana-Kalamaja tänav mereni välja ehitatud,” lausus Kalamaja elanik Piret.

“Kindlasti võiksid rannahooned olla rohkem funktsionaalsed. Et oleks rohkem seda rannapiiri, kus  inimesed saavad kõndida,” lausus põhja-tallinlane Merle.

“Tehke see filmipaviljon valmis,” avaldas arvamust Ingrid.

“Võibolla kõnniteedega veidi vaeva näha, just Kristiine linnaosas. See parkimiskohtade olemasolu kortermajade ümbruses, see on ka muidugi teema,” leidis Jane.

“Kindlasti võiks olla rohkem loodust. Võibolla rohkem teha neid jala ja tõukeratastega liikumise võimalusi,” arvas Mari-Liis.

Möödunud aastal laekus linlastelt 420 kaasava eelarve ideed. Sel aastal on kaasava eelarve rahastus mulluse 800 tuhande euro asemele üks miljon. Idee peaks olema teostatav aasta jooksul. Oluline on see, et objekti peavad saama tasuta kasutada kõik linlased. Ideid saab esitada kuni 1. oktoobrini. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.