“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Esmaspäevast sõidab Põhja-Tallinnas ringi vaktsineerimisbuss (0)
13. september 2021
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Esmaspäevast, 13. septembrist sõidab Põhja-Tallinnas ringi Qvalitase Arstikeskuse vaktsineerimisbuss, mis viib läbi vaktsineerimist koroonaviiruse vastu.

“Qvalitase vaktsineerimisbuss peatub eri päevadel viies kohas –  Põhja-Tallinna kogukonnamaja hoovis, Mööblimaja parklas, Maleva peatuses, Kolde Selveri parklas ja Balti Jaama turul,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

“Vaktsineerimisbussis saab vaktsineerida Pfizer-BioNTechi (Comirnaty) või Spikevax (Moderna) vaktsiiniga. Vaktsineerimisele eelregistreerimine pole vajalik,” lisas Pihlap.

„Qvalitase meeskond on olnud riigi partner vaktsineerimistegevuse algusest peale, alustades eesliinitöötajate vaktsineerimisega. Meie pikaaegne kogemus erinevates Eesti piirkondades vaktsineerimisel näitab, et asukoht on määrava tähtsusega. Mul on hea meel, et saame panustada ja tuua vaktsineerimise inimestele kodu lähedale,“ rääkis Qvalitas Arstikeskuse juhatuse esimees Tõnu Velt.

Vaktsineerima on oodatud kõik Eesti elanikud alates 12. eluaastast. Täiskaitse saavutamiseks on väga oluline läbida kogu vaktsineerimiskuur ja mitte loobuda teisest kaitsesüstist. Teise kaitsesüsti aja ja koha saab teada esimese doosi tegemise ajal. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma ID-kaardi või passi.

Vaktsineerimisbussi graafik ja peatuskohad Põhja-Tallinnas:

E 13.09 kl 13-19 Põhja-Tallinna kogukonnamaja hoov (Kari 13)

T 14.09 kl 13-19 Põhja-Tallinna kogukonnamaja hoov (Kari 13)

K 15.09 kl 14-19 Mööblimaja parkla (Mulla 1)

N 16.09 kl 14-19 Maleva peatus Maxima kaupluse juures (Kopli 69b)

R 17.09 kl 14-19 Kolde Selver (Sõle 31)

18.09 kl 10-17 Balti Jaama turg (Kopli 1)

P 19.09 kl 10-17 Balti Jaama turg (Kopli 1)

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.