"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Järveotsa tee rekonstrueerimine muudab ajutiselt bussiliini 13 liikumist (0)
13. september 2021
Foto: Albert Truuväärt

Seoses Järveotsa tee rekonstrueerimisega muutub 13. septembrist kuni 7. novembrini bussiliini nr 13 liikumistee, nii et buss liigub Õismäe teelt Ehitajate teele ja ära jääb tavapärane liikumistee Järveotsa, Akadeemia ja Kadaka teel.

Suunal Väike-Õismäelt Seli poole peatuvad bussiliinile 13 bussid ümberkorralduste ajal täiendavalt Meistri peatuses ja ära jääb Pöörise, Kadaka ja Pilvetee peatus.

Seli poolt Väike-Õismäele liikuval suunal on ümberkorralduste ajal Autobussikoondise peatus ajutiselt Ehitajate teel, buss peatub Meistri peatuses ja ära jääb Pilvetee, Kadaka ja Pöörise peatus.

Taastusremonditööd Järveotsa tee lõigul Akadeemia teest kuni Õismäe tee ringini algavad esmaspäeval, 13. septembril. Töödega uuendatakse tänava sõidu- ja kõnnitee asfaltkatet, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised.

Ehitustöid teeb Watercom OÜ ja nende maksumus on 198 000 eurot. Tööde valmimise tähtaeg on lepingu järgi tänavu novembris.

Tee taastusremondi ajal vahetab Utilitase tellimusel KE Infra AS ajavahemikul 15. septembrist 1. oktoobrini samas piirkonnas vananenud soojatorustiku.

Liiklejatel palutakse järgida ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.