"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Sel nädalal peatub vaktsineerimisbuss Lasnamäel seitsmes kohas (0)
13. september 2021
Foto: Albert Truuväärt

„Paljud Lasnamäe elanikud on COVID-19 haiguse läbi põdenud ning ilmselt ka sel põhjusel on siiani hoidunud vaktsineerimisest. Tuletan meelde, et COVID-19 haiguse läbipõdenuid on soovituslik vaktsineerida ühe doosiga 6. kuul pärast tervenemist ning seejärel saab vaktsineerimiskuuri lugeda lõpetatuks“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

“Muidugi kutsun ka teisi Lasnamäe elanikke vaktsineerimisbussi, mis teeb ringi peale tervele meie linnaosale ja võimaldab ennast kodu lähedal vaktsineerida. Confido Meditsiinikeskuse vaktsineerimisbuss on suur ja süsti järgselt saab seal mugavalt oma 15 minutit ära oodata,”

Lasnamäel jätkab tegevust vaktsineerimisbuss, kus saab end Moderna vaktsiiniga  COVID-19 vastu vaktsineerida. Vaktsineerimisbuss peatub paarikümnes kohas üle terve linnaosa ning eelregistreerimine pole vajalik.

Vaktsineerima on oodatud kõik Eesti elanikud alates 12. eluaastast. Täiskaitse saavutamiseks on väga oluline läbida kogu vaktsineerimiskuur ja mitte loobuda teisest kaitsesüstist. Teise kaitsesüsti aja ja koha saab teada esimese doosi tegemisel. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma ID-kaardi või passi, eelnev registreerimine ei ole vajalik. Vaktsineerimisele pääseb elava järjekorra alusel, kuid soovi korral on võimalik vaktsineerimisbussi eelnevalt registreerida ja aeg broneerida läbi digilugu.ee. Vaktsineerimisbuss tegutseb Lasnamäel koostöös Confido Meditsiinikeskusega. 

Täna, 13. septembril peatub vaktsineerimisbuss Grossi poe ees (Paasiku 2a). Homme, 14. septembril buss töötab Rimi ees aadressil Läänemere tee 2c (NB! Uus asukoht). Kolmapäeval, 15. septembril oodatakse inimesi bussi Mustakivi Kaubanduskeskuse ees (Mahtra 1), neljapäeval, 16. septembril Grossi toidupoe ees (Kivila 26) ning reedel, 17. septembril Maxima XX parklas (J.Smuuli 9). Laupäeval peatub buss Lasnamäe Centrumi parklas (Mustakivi tee 13) ning pühapäeval Mustakivi Prisma ees aadressil Mustakivi tee 17. Igal päeval ja kõigis asukohtades oodatakse vaktsineerima  kl 11-19.

Vaktsineerimisbuss töötab Lasnamäel igapäevaselt alates 6. kuni 30. septembrini ja sõidab läbi pea kõik Lasnamäe asumid. Lasnamäe vaktsineerimisbussi graafikut ja peatuskohti näeb siit.

Lisainfo vaktsineerimise ja vaktsiinide kohta www.vaktsineeri.ee, telefonil 1247 (iga päev kell 8-20 eesti, vene ja inglise keeles) ja 6051529 (E-R kl 8-17).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.