"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Laste vaktsineerimise vastane rahvaalgatus kogus üle 20 000 allkirja (1)
14. september 2021
Foto: Scanpix / Foto on illustreeriv

Laste ja noorte COVID-i vastu vaktsineerimist tõrjuv MTÜ Laste Tervise ja Heaolu Kaitseks kogus alates 24. augustist rahvaalgatusele “Peatage laste ja noorte COVID-19 massvaktsineerimine” 18 päevaga 20 027 allkirja.

MTÜ eestvedaja Heli London-Kalinini sõnul saadeti algatus koos allkirjadega esmaspäeval riigikokku. Kollektiivse pöördumise menetlusse võtmise otsustab riigikogu juhatus 30 kalendripäeva jooksul, vahendab BNS.

MTÜ leiab, et meditsiiniliselt ega rahvatervise seisukohalt ei ole põhjendatud laste ja noorte massiline vaktsineerimine ega sunniviisiliste või piiravate meetmete rakendamine nende suhtes, kes ei ole vaktsineeritud. 

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

lombitagune
14. sept. 2021 20:28
https://objektiiv.ee/endine-pfizeri-asepresident-hoiatab-laste-vaktsineerimise-eest/