"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Tallinn annab Olümpiakomitee kampaaniale reklaamimaksu soodustust (1)
14. september 2021

Tallinna linnavõim annab reklaamimaksu soodustust Eesti Olümpiakomitee kampaania „Spordinädal – vaktsineeri end laiskuse vastu!“ eksponeerimiseks Tallinna linnas alates 10. septembrist kuni 6. oktoobrini.

Eesti Olümpiakomitee soovib reklaamikampaania käigus eksponeerida Tallinna linnas reklaamplakateid JCDecaux Eesti OÜ-le kuuluvatel välireklaamikandjatel. JCDecaux Eesti OÜ esitas 19. augustil taotluse reklaamimaksu soodustuse saamiseks 100 protsendi ulatuses sotsiaalreklaami kampaania eksponeerimisel, mille linnavõim ka rahuldas, vahendab BNS.

Eesti Olümpiakomitee viib läbi liikumisharrastusekampaaniaid – teavitustöö pikemaajaliseks eesmärgiks on suurendada Eesti elanikkonna seas regulaarse liikumisharrastusega tegelejate osakaalu samale tasemele Põhjamaadega.

Regulaarselt liikumisharrastusega tegelemine aitab ennetada paljusid haigusi ja tõsta inimeste elukvaliteeti, mis on oluline nii elanikkonna töövõime kui terviseprobleemide lahendamiseks tehtavate ravikulude seisukohalt. Regulaarse liikumise tulemusel paraneb inimese töövõime, väheneb südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise risk, tugevneb immuunsüsteem ja nii edasi.

Projekti eestvedajateks on Eesti Olümpiakomitee koos liikmesorganisatsiooniga Ühendus Sport Kõigile. Projekti raames kutsutakse üles kõiki Eesti üldhariduskoole, lasteaedasid, spordiklubisid ja ettevõtteid Spordinädalaga liituma.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

huvitav küll
14. sept. 2021 15:53
Ja mida nende tegelaste anaaltest pärast vaktsineerimist näitas?