"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Tehnopoli linnaku päev juba täna! Harivad seminarid, ainulaadne ninja-rada ja Curly Stringsi kontsert (0)
16. september 2021

Täna, 16. septembril toimub Mustamäel juba traditsiooniks saanud Tehnopoli linnaku päev, mille raames leiab aset mitmeid harivaid seminare, üles seatakse meeleolukas takistusrada ja päeva lõpus nauditakse Curly Stringsi tasuta kontserti. 

Päeva alustavad seminarid, mida on võimalik jälgida ka veebis. Koostöös Amazon Web Service’iga toimub seminar, kus tuleb juttu sellest, kuidas panna paika ettevõtte efektiivne andmestrateegia. Vaimse tervise teemalisel seminaril on fookuses see, kuidas erinevad digilahendused ja innovatsioon saavad olla meie vaimsele tervisele toeks. Lõuna ajal toimuval hübriidtööseminaril arutletakse, kuidas saavad tööandjad seljatada hübriidtöö väljakutseid. Pärastlõunal tuleb juttu sellest, kuidas Tallinna linn toetab juba olemasolevaid ja ka alustavaid ettevõtteid.  

Lõunapausi ajaks on linnakusse kutsutud mitmeid erinevaid toidubusse. Pärastlõunal toimub vilgas tegevus ainulaadsel Tehnopoli ninja-rajal, kus neljaliikmelised tiimid saavad proovile panna oma füüsilise vormi ja meeskonnatöö. Päeva lõpetab Curly Stringsi tasuta kontsert.  

Kõik linnaku päeva sündmused on tasuta, ent osalemiseks on tarvis tõendit kas vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse tulemuse kohta.  

Lisainfot linnaku päeva kohta leiab: https://www.tehnopol.ee/linnakupaev/  

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.