"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Lasnamäe linnapilti kaunistab noorte kunstnike supergraafika (0)
16. september 2021

Lasnamäe Noortekeskuse eestvedamisel sai hiljuti kümmekond objekti üle terve linnaosa erksa ja ägeda supergraafika.

„Sel suvel said mitu objekti meie linnaosas Lasnamäe Noortekeskuse poolt ellu kutsutud Kunstipolitsei algatuse raames uue kujunduse ägeda supergraafika näol. Mul on hea meel, et praeguseks on valminud veel terve rida uusi legaalseid seinamaalinguid, mis lisavad Lasnamäele erksust ja värvi ning mille valmimisse panustasid kohalikud noored,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Lasnamäe seinu ja muid objekte kaunistavad teosed on loonud mitmed Eesti kunstnikud: Lex Zooz, Mikhail Iljin, Vladimir Kopõlov, Andreas Luigas, Spekter kunstnike meeskond, Emilia Ritsmann, Ildar Sabirov ning Andrei Kedrin. Supergraafika teoste loomisest võttis osa ligikaudu poolsada noort.

Supergraafika jõudis erinevatele objektidele, nende hulgas on mitmed elektrikilbid, piirded, alajaamad, bussipeatus ja Kotka kaubanduskeskuse trepp.

Supergraafikaga saab tutvuda „enne ja pärast” formaadis siin.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.