"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Tallinna Ettevõtluspäev stardib 28. septembril kõige uuemate ideede ja kogemustega ettevõtluse valdkonnast (0)
20. september 2021

Kiire elutempo ning muutunud maailm vajavad paindlikkust – nii toimub tänavune Tallinna Ettevõtluspäev 28. septembril Viru konverentsikeskuses nii kohapeal kui ka hübriidlahendusena. Programmis on üle neljakümne ürituse, millest valituid saab ka distantsilt jälgida online TV-keskkonnas. Päeva peateemaks on „Muutuste lainel”, mis keskendub viimase kahe aasta jooksul majanduses toimunud muutustele.

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu sõnul on  tänavune ettevõtluspäev sisustatud enam kui 40 erineva üritusega, mis pakuvad põnevat ja harivat sisu erineva profiiliga külastajale. “Kuna praeguses muutunud maailmas on oluline paindlikkus ja ajaga kaasas käimine, siis keskendub tänavune ettevõtluspäev targale majandusele ja kiirele kohanemisvõimele,” kirjeldas Riisalu. 

Kaheksateistkümnenda Tallinna Ettevõtluspäeva peateema on „muutuste lainel”. 

Iga ettevõtja on viimase kahe aasta jooksul pidanud endalt korduvalt küsima, kas ja kuidas edasi liikuda olukorras, kus majandus ning tarbijate käitumismustrid on pöördumatult muutunud. Tänavusel Tallinna ettevõtluspäeval saab kuulda ja arutleda, millised muutused ettevõtlusmaastikul praeguseks on toimunud ja kuidas saame oma tegevuste ja hoiakute kaudu nendega kohanduda või neid ise kujundada. 

Ettevõtluspäeva programm on tihe ja mitmekülgne. Räägitakse nii müügist internetis – kuidas globaalsed platvormid võiksid aidata toote või teenuse rahvusvahelisele turule, aga ka arenduskoostööde võimalikkusest ja vajalikkusest. Kuuleb edulugusid sellest, kuidas teenuste digitaliseerimine on tõstnud müüki 1000%. Julgustatakse alustama ettevõtlusega ja räägitakse iduettevõtlusest kui majanduse vedurist jpm. Seminarid toimuvad nii eesti-, inglise- kui vene keeles. 

Programm algab teisipäeval, 28. septembri hommikul kell 9 ja lõpeb õhtul kell 17.30. Kuna sessioonid toimuvad paralleelselt, edastatakse veebis menukamaid üritusi. Ettevõtluspäeval osalemine on kõigile tasuta.

Programm ning online-TV on leitavad ettevotluspaev.tallinn.ee  veebilehel. 

30. septembril tunnustatakse traditsiooniliselt Tallinna tublimaid ettevõtteid ja ettevõtluse arendajaid ning antakse üle tänavused Tallinna ettevõtlusauhinnad. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.