"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
16. oktoobril pirita vaba aja keskuses Mälumängureid oodatakse Hardi Tiiduse mälestusturniirile (1)
22. september 2021
Hardi Tiidus

„Juba 17. korda ootab Pirita vaba aja keskuse peeglisaal mälumängureid ja kõiki asjahuvilisi Hardi Tiiduse mälestusturniirile, et välja selgitada, kes võidab tiitli Mälugigant 2021. Turniir on pühendatud legendaarse mälumänguri ja ajaloohuvilise Hardi Tiiduse mälestusele. Mängu juhivad nagu alati Peeter Kubo, Jaan Loide ja Eduard Rihm,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Peeter Kubo

XVII Hardi Tiiduse mälestusturniir Mälugigant 2021 toimub laupäeval, 16. oktoobril kell 12 Pirita vaba aja keskuses. Registreerimine on alanud.

Üksikmäng koosneb sajast küsimusest. Küsimuste teemad on ajalugu, sport, geograafia, loodus, kunst, tehnika, teadus, kirjandus, muusika. Osa küsimusi esitatakse piltidena, esemetena ja CD-plaatidelt.
Kolmele parimale medal, jagatakse ka eriauhindu.
Traditsiooniliselt toetavad turniiri kirjastused, samuti teatrid ja kunstnikud. Ootame võistlema kõiki asjahuvilisi, sest kõige tähtsam on ikkagi osavõtt suurest mälumängust!

Turniirile registreerumine e-posti teel piritavak@piritavak.ee või helistades tel 521 6078, Annie Rist.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

1950 - ndad
25. sept. 2021 20:23
http://kultuur.elu.ee/ Näitleja Rein Aren vs politruk Hardi Tiidus Kuku klubis. Tiidus kaebas Areni peale ja toimus avalik kohus.