"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Kesklinna Noortenõukogu ootab tegusaid noori (0)
24. september 2021
Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. Foto: Mats Õun

„Noortenõukokku on oodatud kandideerima entusiastlikud, julged ja ettevõtlikud noored vanuses 15-19. aastat, kes soovivad oma uuenduslikke ideid teistega jagada ja seeläbi ühiselt kesklinna arendada. Noortenõukogu loomisega soovime motiveerida kesklinna noori aktiivselt ühiskonnaelus osalema, erinevate noori puudutavate küsimuste üle arutlema  ja lahendusi otsima,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Kesklinna Noortenõukogu ootab kuni 1. oktoobrini taotlusi linnaosas elavatelt või linnaosa koolides õppivatelt noortelt, kes soovivad lüüa kaasa Kesklinna arengus.

„Noored peavad olema neid puudutavate otsuste tegemisse kaasatud, sest kes neist paremini noorte vajadusi, ootusi ja soove teab,” lisas linnaosa vanem.

Kandideerimiseks palume esitada registreerimisankeedi hiljemalt 1. oktoobriks. Ankeedi leiate Kesklinna noortenõukogu Facebooki lehelt – https://bit.ly/3CKHimD 

Nõukokku pääsenud noorte nimikiri saab avalikuks 8. oktoobril kell 18.00 Kesklinna noortenõukogu esimesel koosolekul, mis leiab aset Kesklinna Noortekeskuses (Raua 23). 

Projekti realiseerimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium, Haridus- ja Noorteamet ning Eesti Noorteühenduste Liit. Noortenõukogu tööd kureerivad Kesklinna Noortekeskus ja linnaosavalitsus. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.