"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
vaktsineerimine iga päev kell 11-19 Lasnamäele on eraldatud 4200 Jansseni koroonavaktsiini (1)
24. september 2021
Foto: Scanpix

„Teame, et Lasnamäe elanikud eriti aktiivselt vaktsineerivad just Jansseni vaktsiiniga. Põhjused on ilmsed: selle puhul piisab täiskaitse saamiseks kõigest ühest doosist, mis on äärmiselt mugav. Seepärast kutsun kõiki seni vaktsineerimata inimesi kasutama võimalust ja lähipäevil läbi astuma Confido Meditsiinikeskuse vaktsineerimisbussist. Selline kogus Jansseni vaktsiini aitab tagada, et lähinädalatel seda jätkub kõigile soovijatele,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.  

Lasnamäel saab ennast COVID-19 vastu vaktsineerida Jansseni vaktsiiniga, mille puhul täiskaitse saamiseks piisab ühest doosist. Hetkel on Lasnamäel manustamiseks eraldatud 4200 doosi. 

Vaktsineerimisbuss töötab Lasnamäel igapäevaselt ja sõidab läbi pea kõik Lasnamäe asumid. Täna, 24. septembril on buss Pae turul (Pae 78). Laupäeval oodatakse vaktsineerima Idakeskuse ette (Punane 16b) ning pühapäeval Ülemiste Keskuse juurde (Suur-Sõjamäe 4). Igal päeval ja kõigis asukohtades oodatakse vaktsineerima kl 11-19.

Lasnamäel on vaktsineerimise läbiviimiseks 4200 Jansseni koroonavaktsiini doosi eraldatud Confido Meditsiinikeskuse, Medicumi ja Qvalitase Arstikeskuse peale. 

Lasnamäe vaktsineerimisbussi graafikut ja peatuskohti näeb siit.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

andmekaitse
25. sept. 2021 11:11
Need patsiendid, kes teevad 15 minutit parajaks, kuulavad pealt teiste patsientide delikaatsete isikuandmete töötlemist. Sama on olnud ka varem töötervishoiu valdkonnad, kui tervisebussis on mitu patsienti teineteise delikaatsete isikuandmete töötlemist pealt kuulamas, ja hiljem töökollektiivis intriige ja keelt kandmas.