"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Ornitoloogiaühing tähistab juubelit teaduskonverentsi ja peoga (0)
25. september 2021
Kuvatõmmis

Tänavu saja-aastaseks saanud Eesti Ornitoloogiaühing tähistab oktoobri juubelit teaduskonverentsi ja peoga, kuhu on oodatud kõik huvilised.

Teaduskonverents “100 aastat Eesti lindude heaks” toimub 16. oktoobril kella 11.00–15.30 Tartus Vanemuise 46 ringauditooriumis. Ettekannetega tehakse rännak mööda Eestimaad lindude erinevates elupaikades – rannaniitudel, metsades, põldudel. Kiigatakse ka Eesti mäluasutustesse ja Vaibla linnujaama, räägitakse mürareostuse mõjust lindudele ning lindude uurimisest õhus ja vees. Esinejad on ühel või teisel moel Eesti Ornitoloogiaühinguga seotud inimesed ja oma ala spetsialistid. Konverentsi kavaga saab tutvuda kodulehel www.eoy.ee.

Samal õhtul kella 18–22 toimub ülikooli kohviku esimesel korrusel asuvas klubis Drinkgeld ornitoloogiaühingu sünnipäevapidu, kus on kavas meelelahutuslikud tegevused. Peol kohtuvad kutselised ja hobiornitoloogid, kogenud linnuvaatlejad ja algajad linnuhuvilised, et jagada muljeid ja veeta mõnusalt aega.

Nii konverentsile kui ka peole on oodatud Eesti ornitoloogiaühingu liikmed, auliikmed, koostööpartnerid, toetajad, sõbrad ja teised huvilised. 

Eesti vanim ja suurim lindude uurimisele, kaitsmisele ja tutvustamisele pühendunud organisatsioon Eesti Ornitoloogiaühing asutati 1. mail 1921.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.