"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Kaja vaktsineerimiskeskuses tehti üle 81 000 vaktsiinisüsti (1)
27. september 2021
Foto: Ilja Matusihis

Sel pühapäeval oli Kaja kultuurikeskuse ruumides asuvas vaktsineerimiskeskuses viimane tööpäev, kokku tegi Lääne-Tallinna Keskhaigla seal üle 81 000 vaktsiinisüsti.

Haigla jätkab COVID-19 vastu vaktsineerimist nakkuskliiniku polikliinikus aadressil Paldiski mnt 62. Vaktsineerimisele on vajalik eelnev registreerimine, vahendab BNS.

17. maist kuni 26. septembrini toimus Kaja vaktsineerimiskeskuses aktiivne töö peaaegu igal nädalapäeval. Sel perioodil tehti seal kokku 81 123 vaktsiinisüsti.

Selleks, et Kaja kultuurikeskus saaks oma tavapärase töö ja programmiga edasi minna, lõpetatakse pooleliolevad vaktsineerimiskuurid Mustamäe tervisekeskuses koolitus- ja arenduskeskuse ruumides. Esimesi vaktsiinidoose seal plaanis teha ei ole.

Nakkuskliiniku polikliinikus saavad lasta end COVID-19 vastu vaktsineerida kõik soovijad alates 12. eluaastast. Alaealistel palutakse tulla koos täiskasvanuga. Vaktsineerimiseks kasutatakse Pfizer/BioNTechi vaktsiini Comirnaty.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

lugeja
27. sept. 2021 20:57
https://objektiiv.ee/solarises-arutleti-koroona-ja-vaktsineerimise-teemadel/