"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
kuni 22. oktoobrini Kesklinna vähekindlustatud üksikvanurid saavad toimetulekuks linnalt abipaki (0)
27. september 2021
Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. Foto: Mats Õun

„Abipaki taotleja rahvastikuregistri järgne elukoht peab asuma Kesklinnas, ta elab üksi, saab vanaduspensioni ning kuusissetulek on väiksem kui 582 eurot,“ selgitas Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Abipakk koosneb kauasäilivatest toiduainetest ja lõhnavabast kodukeemiast, mis on pakendatud kahte eraldi kotti.“

Tallinna Kesklinna Valitsus toetab linnaosas elavaid üksikuid vanaduspensionäre esmatarbevahendite ja toiduainete pakiga.

Linnaosavalitsuselt abipaki saamiseks tuleb end registreerida ajavahemikus 27. septembrist kuni 22. oktoobrini, helistades tööpäeval (E-R) kella 9-16 infotelefonile 645 7220 või saates e-kirja aadressile kesklinlane@tallinnlv.ee. Samuti saab täita vastava ankeedi linnaosavalitsuse veebilehel tallinn.ee/kesklinn.

Abipakke väljastatakse alates 1. novembrist Tallinna Kesklinna Valitsuses (Nunne 18), Tallinna Kesklinna Valitsuse sotsiaalhoolekande osakonnas (Pärnu mnt 9) , Tallinna Kesklinna Sotsiaalkeskuses (Liivalaia 32) ja Raua Saunas (Raua 23). Abipaki kättesaamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.