“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
aita filmifestivali korraldada PÖFF kuulutas välja vabatahtlike konkursi (0)
28. september 2021
Foto Meeli Küttim

Poleks vabatahtlikke, poleks ka Pimedate Ööde filmifestivali. Ka sel aastal ootab PÖFF endale appi kõiki neid, kes on valmis panustama siinse regiooni suurima filmiürituse korraldamisse.

Ameteid on pakkuda piletimüüjatest külaliste saatjateni ja autojuhtidest fotograafideni – rohkem kui kümnest valdkonnast. Kõik abilised läbivad põhjaliku koolituse.

Vastutasuks saab vabatahtlik vaadata PÖFFi filme ja kasutada mitmesuguseid soodustusi, sh toitlustamisel. COVID-19 olukorrast sõltuvalt korraldatakse vabatahtlikele ka spetsiaalseid kinoõhtuid ja koosviibimisi.

Kokku ootab festival endaga liituma 350 vabatahtlikku Tallinnas ja Tartus, aga ka Narvas, Kohtla-Järvel ja Jõhvis, kus toimub PÖFFi harufestival KinoFF.

Kõik vabatahtlikud peavad tõestama oma nakkusohutust, esitades tõendi vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise kohta.

Vabatahtlikuks saab ennast registreerida siit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDBm86-2BcCaHVR6RHM_SqtGpfnyQyMAE4-YFo0iiE4SjWGA/viewform.

Tähtaeg on 3. oktoober.

2019. aastast kannab Pimedate Ööde filmifestival ka vabatahtliku sõbra märki, millega tunnustatakse organisatsioone, kes on silma paistnud vabatahtlike kaasamise ja nendega tegelemise kõrge professionaalse taseme poolest. 

Pimedate Ööde filmifestival leiab tänavu aset 12.–28. novembrini.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.