“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
VIDEO JA FOTOD Mustamäel avati 32. Keskkooli uus pallimängude areen (0)
29. september 2021
Dmitri Povilaitis

Kolmapäeva, 29. septembri pärastlõunal avati Tallinna kaasava eelarve raames valminud pealinna esimene suurrajatis – 104 tuhat eurot maksma läinud Tallinna 32. Keskkooli pallimängude areen (Kiili tn 10).

Rõõmustame koos 32. Keskkooli pere ja teiste pallimängude harrastajatega, kes hakkavad seda muuhulgas ka avalikuks kasutuseks rajatud spordiareeni kasutama ning tuletame meelde, et 𝘃𝗲𝗲𝗹 𝗸𝗮𝗸𝘀 𝗽𝗮̈𝗲𝘃𝗮, 𝗸𝘂𝗻𝗶 𝟭. 𝗼𝗸𝘁𝗼𝗼𝗯𝗿𝗶𝗻𝗶, 𝘀𝗮𝗮𝘃𝗮𝗱 𝗸𝗼̃𝗶𝗸 𝘁𝗮𝗹𝗹𝗶𝗻𝗹𝗮𝘀𝗲𝗱 𝗲𝘀𝗶𝘁𝗮𝗱𝗮 𝗲𝘁𝘁𝗲𝗽𝗮𝗻𝗲𝗸𝘂𝗶𝗱 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲 𝗸𝗼𝗵𝘁𝗮, 𝗺𝗶𝗹𝗹𝗶𝘀𝗲𝗶𝗱 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁𝗲 𝘃𝗼̃𝗶𝗸𝘀 𝗿𝗮𝗵𝗮𝘀𝘁𝗮𝗱𝗮 𝗹𝗶𝗻𝗻𝗮 𝗸𝗮𝗮𝘀𝗮𝘃𝗮𝘀𝘁 𝗲𝗲𝗹𝗮𝗿𝘃𝗲𝘀𝘁 𝟮𝟬𝟮𝟮. 𝗮𝗮𝘀𝘁𝗮𝗹!

Vaata galeriid (43)

Kaasava eelarve planeeritav kogusumma 2022. aastal on üks miljon eurot. Kõik Tallinna elanikud saavad esitada oma kogukonnale meelepäraseid ideid, mida linna raha eest võiks rajada.

Ideid saab esitada kuues kategoorias: 1) lapsed/noored; 2) linnakeskkond; 3) turvalisus; 4) sport; 5) kultuur/vaba aeg; 6) muu. Arvestada tuleb, et kaasava eelarve raha saab kasutada üksnes avaliku kasutuse ja vaba juurdepääsuga objektide jaoks.

Oluline on see, et objekti peavad saama tasuta kasutada kõik linlased. Uuesti võib esitada ka neid projekte, mis eelmise aasta hääletusel ei pälvinud valituks osutumiseks piisavalt hääli. Uusi ideid saab esitada digitaalselt, samuti ka paberil kas Tallinna Linnakantselei teenindusbüroos (Vabaduse väljak 7) või Mustamäe Linnaosa Valitsuses (E. Vilde tee 118).

Idee esitamise juhendiga saab tutvuda kaasava eelarve kodulehel.Esitatud ideede teostatavust hindab ekspertkomisjon ning sõelale jäänud ideed liiguvad edasi tutvustamisele, arutamisele ja seejärel rahvahääletusele. Tallinna teise kaasava eelarve avalik hääletus kestab 29. novembrist 12. detsembrini 2021.

Hääletusel saavad osaleda vähemalt 14-aastased isikud, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht on Tallinn. Iga osaleja saab hääletada kuni kahe endale meeldiva idee poolt oma elukohajärgses linnaosas.Täpsem info kaasava eelarve ideede esitamise, hindamisprotsessi ja eelmisel aastal valitud ideede kohta on veebilehel www.tallinn.ee/kaasaveelarve.

𝗩𝗲𝗲𝗹𝗸𝗼𝗿𝗱 – 𝗽𝗮𝗹𝗷𝘂 𝗼̃𝗻𝗻𝗲 𝟯𝟮. 𝗞𝗲𝘀𝗸𝗸𝗼𝗼𝗹𝗶 𝗽𝗲𝗿𝗲𝗹𝗲 𝗷𝗮 𝗸𝗼̃𝗶𝗸𝗶𝗱𝗲𝗹𝗲 𝗺𝗲𝗶𝗲 𝗹𝗶𝗻𝗻𝗮𝗼𝘀𝗮 𝘀𝗽𝗼𝗿𝗱𝗶𝘀𝗼̃𝗽𝗿𝗮𝗱𝗲𝗹𝗲 𝘁𝗮̈𝗻𝗮 𝗮𝘃𝗮𝘁𝘂𝗱 𝗽𝗮𝗹𝗹𝗶𝗺𝗮̈𝗻𝗴𝘂𝗱𝗲 𝗮𝗿𝗲𝗲𝗻𝗶 𝗽𝘂𝗵𝘂𝗹! 𝗝𝗮̈𝗮̈𝗺𝗲 𝗽𝗼̃𝗻𝗲𝘃𝘂𝘀𝗲𝗴𝗮 𝗼𝗼𝘁𝗮𝗺𝗲 𝘁𝗲𝗶𝗲 𝘂𝘂𝘀𝗶 𝗶𝗱𝗲𝗶𝗱, 𝗺𝗶𝗱𝗮 𝘀𝗮𝗮𝗸𝘀 𝗲𝗹𝗹𝘂 𝘃𝗶𝗶𝗮 𝗷𝗮 𝗿𝗮𝗵𝗮𝘀𝘁𝗮𝗱𝗮 𝗷𝗮̈𝗿𝗴𝗺𝗶𝘀𝗲 𝗮𝗮𝘀𝘁𝗮 𝗸𝗮𝗮𝘀𝗮𝘃𝗮𝘀𝘁 𝗲𝗲𝗹𝗮𝗿𝘃𝗲𝘀𝘁!

Lauri Laats

Mustamäe linnaosa vanem

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.