“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Kristiine kiiruskaamerad jäävad tööle ka uuel aastal (0)
30. september 2021
Foto: Albert Truuväärt

Transpordiamet pikendab Tallinna linnaga koostöölepingut Kristiine kiiruskaamerate haldamiseks kuni 2022. aasta 30. juunini, lähinädalatel taastatakse ka tänavu puruks sõidetud Kristiine kiiruskaamerakabiin koos kõigi lisadega. Kuni järgmise aasta juuni lõpuni jätkub Kristiine kiiruskaamerate töö ja hooldus endisel viisil.

Valitsus kiitis sel nädalal heaks liiklusseaduse muutmise seaduse eelnõu, mis annab võimaluse kohalikele omavalitsustele endile automaatsete liiklusjärelevalvesüsteemide paigaldamiseks. Seaduse jõustumine on kavandatud 2022. aasta esimesse kvartalisse.

Kiiruskaamerad aitavad vähendada lubatud sõidukiiruse ületamisi liiklusohtlikes kohtades, mis omakorda aitab vähendada liiklusõnnetuste arvu ja nende raskusastet. Lisaks aitavad kiiruskaamerad kontrollida sõidukijuhtide liikluskäitumist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.