"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Tallinn lubab kasutada Vana-Toomast jäätisepakendite kujunduses (0)
30. september 2021
Foto: Albert Truuväärt

Tallinn lubab taas kasutada Vana-Toomase kujutist jäätisepakendite kujunduses ja seda kaks aastat. Tallinna linnakantselei nimele on registreeritud patendiametis kaubamärgina 21. septembril 2004 Vana-Toomase kujutis ja 8. aprillil 2005 Vana-Toomas.

Premia Tallinna Külmhoone AS esitas 10. septembril Tallinna linnavalitsuse kaubamärgi komisjonile taotluse kaubamärkide Vana-Toomase kujutis ja Vana-Toomas kasutamiseks jäätisepakendite kujunduses. Jäätise planeeritav tootmiskogus on ligi 120 tonni aastas ja nimetatud kaubamärkidega jäätist müüb Premia Tallinna Külmhoone AS Eestis, vahendab BNS.

Premia Tallinna Külmhoone AS pakub hetkel Vana-Toomase kaubamärgi all kolme toodet: vanillijäätis šokolaadiglasuuris, šokolaadijäätis šokolaadiglasuuris ja karamellijäätis karamelliglasuuris.

15. septembril toimunud Tallinna linnavalitsuse kaubamärgi komisjoni koosolekul tutvus komisjon Premia Tallinna Külmhoone AS-i taotlusega ja otsustas nõustuda kaubamärkide Vana-Toomase kujutis ja Vana-Toomas kasutusõiguse andmisega kaheks aastaks Premia Tallinna Külmhoone AS-ile tasuga 22,37 eurot kaubamärgi eest aastas alates litsentsilepingu sõlmimisest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.