“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
15. oktoobril TLÜ tervisepäeval saab vaktsineerida gripi ja COVID-19 vastu (0)
30. september 2021
Foto: Ilja Matusihis

Tallinna Ülikoolis (TLÜ) toimub oktoobri keskel  tervisepäev, kus saab muu hulgas vaktsineerida gripi ja COVID-19 vastu.Tallinna Ülikooli tervisepäev „Koos terve ülikooliga“ toimub 15. oktoobril, mil ülikooli Astra hoone teadlaste foorumist saab suur terviseala.

COVID-19 vastu saab vaktsineerida ilma eelneva registreerimiseta. Tuleb vaid kohale minna ning isikut tõendav dokument kaasa võtta. Vaktsiini viib läbi tervishoiuteenuse pakkuja Eldred OÜ ning kasutusel on Pfizeri vaktsiin. Vaktsineerimine on kõikidele soovijatele tasuta, vahendab BNS.

Gripivaktsiini saamiseks tuleb end eelnevalt kirja panna. Ka on gripi vaktsiin tasuline, makstes 19 eurot. Vaktsineerimise viib läbi Tallinna Ülikooli tervishoiu partner HeBa. Kasutusel on neljavalentsed gripi vaktsiinid Fluarix ja Vaxigrip.

Lisaks vaktsineerimisele saavad huvilised teha tervisepäeval COVID-19 antikehade testi. Selleks võetakse veenist verd ning analüüside tulemused saabuvad Synlabist järgmisel päeval. Antikehade test maksab 25 eurot.

Tallinna Ülikooli tervisepäev „Koos terve ülikooliga“ pakub lisaks vaktsineerimise ja antikehade testimisele muudki põnevat: toimuvad avatud arutelud erinevatel tervisega seotud teemadel, osaleda saab kepikõnni töötoas, kontrollida dermtesti teel enda sünnimärke või loovutada verd.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.