"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Tallinna Loomaaia skulptuuride väljakul avati laupäeval pühvliskulptuur (0)
02. oktoober 2021
Pühvel. Foto: Pixabay

„Vabaduse väljakul toimus Hiina kalendri järgi kuke aasta avamispidu, mille käigus vormis skulptor Tauno Kangro piduliste silme all uhke kuke kuju. Valminud kuju meeldis linlastele nii väga, et otsustasime seejärel skulptuuri pronksi valada“, rääkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev. „Tänaseks on nii kukeskulptuur kui ka järgnevate koera-, sea-, ja rotiaastate puhul valminud kujud leidnud sobiva koha Tallinna loomaaias, kuhu on kujunemas väga tore loomaskulptuuride väljak.“

Vaata galeriid (42)

Abilinnapea sõnul on Hiina kalendrist inspiratsiooni saanud skulptuuride loomisest kujunenud ilus traditsioon, mis sai alguse neli aastat tagasi.

Soovime tagada kõigile osalejatele võimalikult turvalise külaskäigu Tallinna Loomaaeda, mistõttu tuleb üritusel osalemiseks esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või koroonatesti negatiivse tulemuse kohta koos isikut tõendava dokumendiga. Tõendit ei pea esitama alla 18-aastased külastajad. Tõend koos isikut tõendava dokumendiga tuleb esitada kassas pileti ostmisel. E-piletiga külastajad peavad dokumendid esitama külastusjuhile. Loomaaia külastusinfo.
Loomaaia kassad on mõlemas väravas on avatud kella 9-17, loomaaed suletakse kell 19. Siseekspositsioonid ja laste loomaaed keskkonnahariduskeskuses töötavad 10-17.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.