“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
KAARI SILLAMAA: Hüppan ja kargan lastega koos (0)
05. oktoober 2021
Kaari Sillamaa.

“Õpetajale, kes palju arvuti ja laua taga istuma peab, on päeva jooksul liikumisvõimaluse leidmine vägagi oluline. Mina püüan muuta meie kooli harjutustunnid võimalikult mitmekesiseks, nii et saab ka selga sirutada,” ütles muusikapedagoog ja helilooja Kaari Sillamaa.

Äsja lõppes keskkonnasõbraliku liikumise kuu, mis pakkus linlastele palju võmalusi tervislikuks liikumiseks ja võimlemiseks. Pealinn uuris, kas ka töökohtades võiks pakkuda inimestele trennipause ja liikumisvõimalusi.

“Äsja õpetasin kolme rühma, suurematele lastele solfedžot ja kaht mudilaste rühma. Hüppasin ja kargasin nendega koos, vaatamata suurele aastate vahele. See aitabki tervist hoida! Meie koolis tundide ajal reeglina pingis ei istutagi, teatrikoolis on ju liikumine eriti oluline,” märkis Sillamaa.

“Olen kuulnud, et tavakooliski tunni keskel mõned õpetajad koolilapsi jalgade ja käte sirutusi tegema õhutavad. See hoiab vormis nii õpilased kui õpetajad! Seda praktikat võiks kõigile koolidele soovitada.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.