“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Keldrimäele rajatakse peatselt uhke välijõusaal (0)
05. oktoober 2021
Tänavu kevadel rajati Kesklinna valitsuse tellimusel mitmeotstarbeline välijõusaal ka Tuvi parki. Foto: Kesklinna LOV

„Imanta tänava äärde välijõusaali rajamisega täiendatakse kevadeks olemasolevat mänguväljakut, luues lisavõimalused värskes õhus aktiivselt aega veeta ja füüsist tugevdada. Rajatava välijõusaali varustus ei jää alla isegi professionaalsetele jõusaalidele ja sobib igale vanuserühmale. Lisaks on üks treenimisvahend mõeldud spetsiaalselt erivajadustega inimestele,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

„Nagu öeldakse – terves kehas terve vaim. Füüsilist vormi tugevdades hoiame ka vaimset tervist,“ lisas Haukanõmm.

Välijõusaal sisustatakse kokku üheksa treeningseadmega, mis sobivad nii erinevate lihasgruppide treenimiseks kui ka üldtugevdavate võimlemisharjutuste tegemiseks.

Välijõusaali vahenditel saab reguleerida raskuseid ning trenni saab läbi viia nii raskustega kui ilma. Lisaks treeningseadmete paigaldamisele, korrastatakse ala ümbrus ja istutakse juurde puid. Alale tuleb ka liigiti kogumist võimaldav prügikast.

Kesklinna valitsus kuulutas eelmisel nädalal välja hanke välijõusaali vahendite ostmiseks. Peale hanke tulemuste selgumist ja lepingu sõlmimist välijõusaali vahendite ostuks, korraldatakse ehituse ostumenetlus ehitaja leidmiseks. Tänavu kevadel rajati Kesklinna valitsuse tellimusel mitmeotstarbeline välijõusaal ka Tuvi parki.

Sarnaselt Tuvi pargi välijõusaaliga saab ka uues välijõusaalis olema üks treenimisvahend mõeldud spetsiaalselt erivajadustega inimestele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.