"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
LAURA PÕLDVERE: Joogat ja poksilööke saab teha ka kontorilaua taga (0)
05. oktoober 2021
Laura Põldvere. Foto: Mats Õun

“Elan nii Eestis kui ka Soomes. Sealmaal liigun jala väga palju, sest teen koostööd paljude ettevõtetega ja esinemispaiku on mitmeid. Juba see annab päevale mõõdukat füüsilist koormust. Eestis, kui on palju esinemisasju tassida, tuleb tihti autoga sõita,” ütles laulja Laura Põldvere.

Äsja lõppes keskkonnasõbraliku liikumise kuu, mis pakkus linlastele palju võmalusi tervislikuks liikumiseks ja võimlemiseks. Pealinn uuris, kas ka töökohtades võiks pakkuda inimestele trennipause ja liikumisvõimalusi.

“Puuduva liikumisvajaduse asendan siin kahe trenniga. Käin joogatrennides ja harrastan poksi. Üks annab painduvust ja teine kasvatab lihast. See on hea tasakaal! Kätekõverdustega arenevad musklid ja lihased saavad hea koormuse. Eelistan liikuvamaid joogasid, mis ei põhine ainult meditatsioonil,” kirjeldas Põldvere.

“Nii poksiliigutusi kui jooga painduvusharjutusi saab ka kontorilaua taga teha, et tööpäeva füüsilist tegevust integreerida.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.