"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
tallinn uudised 07.10 Covidi ohutase on tõusuteel, tasuta õigusabi Kristiines, turistid leiavad taas Tallinna, tasakaalurada meelitab õue (0)
07. oktoober 2021

Covidi ohutase on tõusuteel ning nakatumiste arv päevas on jõudmas kevadisele tasemele. Juba 24 Tallinna koolis on koroonakolle kuid distantsõppele saadetakse endiselt vaid klasside kaupa. Kui kaua on mõistlik koole lahti hoida?

COVID LAASTAB KOOLE
Koroonaviiruse kolded Tallinna koolides on endiselt tõusutrendis. Üldist distantsõpet siiski veel plaanis ei ole.

ÕIGUSAPTEEK TEGUTSES KRISTIINES
Õigusapteek on väga populaarne. Kristiines olid inimesed õigusnõu saamiseks lausa järjekorras.

TURISTID TALLINNAS
Tallinna turismisuvi oli sellel aastal varasemast enam eestimaalaste nägu. Kuigi külastajate arv mullusega võrreldes Tallinnas suurenes, ei ole siseturistide hulga kiire kasv suutnud katta välisturistide arvu märkimisväärset vähenemist. Sellel suvel peatus majutusettevõtetes 63% vähem külastajaid kui 2019. aasta suvel.

TASAKAALURAJAD MEELITAVAD ÕUE
Heategevuskampaania „Aitame lapsed liikuma“ raames paigaldati Tallinna Rahumäe Põhikooli õuealale tasakaaluliin Slackline-i. Tasakaalurajad meelitavad koolilapsi rohkem aega õues veetma ja aktiivselt suhtlema. Huvitav ja kasulik atraktsioon paigaldati ka Tallinna kesklinna Lembitu parki.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.