"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
VAATA SAADET "Tallinna panoraam" Igal aastal satub Tallinna Laste Turvakeskusesse rohkem kui sada last, kellel on puudu nii vanemate tähelepanust kui kodusoojusest (0)
10. oktoober 2021

Igal aastal satub Tallinna Laste Turvakeskusesse rohkem kui sada last, kellel on puudu nii vanemate tähelepanust kui kodusoojusest.  On olnud ka juhtumeid, kus laps “unustatakse” lihtsalt lasteaeda või ööseks välja mängima. Sel ja teistel teemadel räägiti ka pühapäevases saates “Tallinna panoraam”.

Igal aastal satub Tallinna Laste Turvakeskusesse rohkem kui sada last, kellel on puudu nii vanemate tähelepanust kui kodusoojusest.  On olnud ka juhtumeid, kus laps “unustatakse” lihtsalt lasteaeda või ööseks välja mängima.

Miks soovitab Sissi Benita  kõikidel noortel valima minna?

Tallinna kesklinnas käib mitmel pool vilgas ehitustegevus, millega paratamatult kaasneb ka  ehitustolmu kandumine linnaruumi.  Millised heakorraeeskirjad siiski ehitusplatsidel  kehtivad?  Ja millised uusarendused praeguseid kesklinna ehitusplatse kaunistama hakkavad.    

Kuidas saab ratastooliga liikujad või  ka lapsevankriga ema olla kindel, et ta vajalikku ametiasutusse minnes, sinna ka ligi pääseb? Tallinna linna veebipõhine infosüsteem annab abivajajatele täpse ülevaate, kus ja  millistes majades ning ametiasutustes on kõigile vajalik ligipääsetavus tagatud.

Mis teeb eriliseks Eesti kõige suurema rahvusvahelise teatrifestivali Kuldne Mask?

Sarjas „Avamata aardelaekad“ külastab arhitektuuriajaloolane Oliver Orro   ühte kolmest  tsaariaja lõpul rajatud suurest laevaehituse ettevõttest, Koplis asunud Bekkeri laevatehase hiigelterritooriumil on hiljem tegutsenud ka teisi olulisi tööstusi, näiteks Tarbeklaas ja Põhjala.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Seotud artiklid