"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Kristiines lõppes välitreeningute kümnes hooaeg (0)
15. oktoober 2021
Foto Kristiine LOV

Kristiine linnaosas lõppes juba kümnes välitreeningute hooaeg, mis tõi paljudele liikumisrõõmu Löwenruh` pargis. 

Kristiine linnaosa vanema Jaanuse Riibe sõnul on tegemist pikaajalise ja linnaosa elanike jaoks tähtsa sportliku traditsiooniga.

„Aja jooksul on tegelikult juba välja kujunenud kindel seltskond linnaosa elanikke, kelle jaoks värskes õhus liikumine ja harjutustega tegelemine on olulised, samuti on see heaks võimaluseks kohtuda ja vestelda heade tuttavatega,” ütles Riibe. “Soovime rohkem pakkuda tegevusi värskes õhus ja lähemalt tutvuda meie kauni rohelise linnaosaga. Igal kolmapäeval toimunud treeninguid juhendas kogenud treener Aliis Sarapik.”

Riibe sõnul liitus sel hooajal treeningutega FC Flora jalgpalliklubi treener Egon Tintse, kes julgustas osalejaid tegema harjutusi palliga. “Kahe innustava treeneri juhendamisel läbiviidavad treeningud kinnitavad, et hakkama saavad kõik, kes vähegi soovivad. Täname treeningutel osalenuid ja treenereid pühendumise eest,“ selgitas ta. 

„Treeningute kavas olid kepikõnd ja erinevad venitamisharjutused, mis sobivad erinevas eas inimestele. Oleme samas täiustanud ka pargis asuvat välijõusaali uute seadmetega, mida saavad kasutada kõik pargi külastajad,“ lisas Riibe. 

Treeningud algasid juunis ja olid kõigile osalejatele tasuta. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.