“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Karis: diplomaatidel on vaja stampidest vaba mõtlemist (0)
17. oktoober 2021
Albert Truuväärt

President Alar Karis märkis reedesel kohtumisel välisminister Eva-Maria Liimetsaga, et edukas välispoliitika on riigi püsimise oluline sammas.

“Eesti välispoliitika peab tagama, et me iial enam ei jää üksi, oleme osa tugevast ja üksmeelsest Euroopast,” ütles Karis.

Tema sõnul on siin raudkindel Atlandi-ülene koostöö, avatud suhtluskanalid kõigi naabritega, enda huvide kompromissitu kaitsmine, kuid teiste huvide mõistmine, samuti Eesti läbilöögivõimeliste ettevõtjate sihtide edendamine maailmas, pidev kultuurivahetus, keskkonnaalane koostöö.

“Ja selle kõige kohal diplomaatide stampidest vaba mõtlemine, oskus keerulist välispoliitikat lihtsamalt selgitada,” leidis Karis.

President Alar Karis kohtus reedel välisminister Eva-Maria Liimetsaga, et vestelda päevakajalistel teemadel. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.