"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
vaata saadet "Tallinna panoraam" Elektritõukeratastega on sel aastal juhtunud kolm korda rohkem õnnetusi kui eelmisel, vahetunnid õues aitavad juba eos ennetada koolikiusamist (0)
17. oktoober 2021

Elektritõukeratastega on sel aastal toimunud kolm korda rohkem õnnetusi kui eelmisel.  Peamiselt satuvad tõukeratastega õnnetusse alkoholijoobes sõitjaid ja lubatust kiiremini kihutajad.

Millised meeleolud valitsevad täna Tallinna valimisjaoskondades ja millised on valijate ootused?

Pealinna  koolides üha populaarsemaks muutunud vahetunnid õues aitavad juba eos ennetada koolikiusamist.

Mustad kassid otsivad kodu! Loomade varjupaiga kogemus näitab, et kõige keerulisem on kodu leida mustale kassile. Et seda viga parandada korraldatakse paljudes varjupaikades oktoobris musta kassi kuud.

25. juubelisünnipäeva tähistav Pimedate Ööde Filmifestival  saab omanimelise pargi. Tulevase  Filmilinnaku kõrvale rajatavasse parki sai sel nädalal esimene puu juba istutatud.

Arhitektuuriajaloolane Oliver Orro tutvustab sarjas “Avamata aardelaekad” Tondi sõjaväelinnakut, mis on rajatud I maailmasõja ajal tsaariarmee jaoks, hiljem teenis see nii iseseisva Eesti sõjaväge kui ka Nõukogude armee. Nüüd on aga kaua hüljatuna seisnud kompleks saamas sootuks uusi funktsioone.   

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.