“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Veel kaks nädalat saab politseile üle anda ohtlikke esemeid (0)
19. oktoober 2021
Foto: PPA

Ohtlikest esemetest loobumise kampaania on poole peal ning politsei tuletab veelkord meelde, et järgneva kahe nädala vältel saab karistust kartmata politseile ja demineerijatele üle anda koduses majapidamises leiduvad ohtlikud esemed – tulirelvad, laskemoona, lõhkematerjal ja nõnda edasi.

Praeguseks on sel moel üle Eesti politsei kätte jõudnud kümme ebaseaduslikku tulirelva, ligikaudu 1800 erineva kaliibriga padrunit ning erinevaid relvaosi, vahendab BNS.

Veel jõuab koduses majapidamises teha suurpuhastuse ning loobuda seadusega keelatud ja ohtlikest esemetest. Seega, kui kellegi valduses on eelkirjeldatud asju, siis tasub helistada ning kohale saabunud operatiivtöötaja võtab ohtliku eseme enesega ühes.

Politsei manitseb, et mingil juhul ei tohi relvi, lõhkeainet ning muud ohtlikku ise politseijaoskonda või päästekomandosse viia. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.