"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Haabersti Päevakeskus tähistas oma 23. sünnipäeva meeleoluka kontserdiga (0)
20. oktoober 2021
Foto: Haabersti LOV

„23. aastaga on päevakeskus märkimisväärselt muutunud. Muutunud on nii välimus kui sisu,“ sõnas Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov, kelle sõnul pakuvad päevakeskuse renoveeritud, avarad ja valgusküllased ruumid rohkelt võimalusi ning tegevusi paljudel ning lisas, et sel hooajal on külastajatel võimalik valida endale meelepärasemad ja sobivaimad tegevused lausa 68 erineva huviringi, tegevuse ja teenuse seast.

Tänavu tähistab Haabersti Päevakeskus oma 23. sünnipäeva. Tegevused päevakeskuses on aasta-aastalt aina laienenud ning sel hooajal on Haabersti päevakeskuses võimalik valida lausa 68 erineva huviringi, tegevuse ja teenuse vahel. Lisaks tegutseb majas 6 huvikooli.

Siljanovi sõnul on sel aastal päevakeskuses veel lisaks valmimas puutööklass ning suurem ja funktsionaalsem saun. „Haabersti Päevakeskus on pärast käesoleval aastal teostatud Haabersti Päeva- ja Noortekeskuse renoveerimistööde II etappi täieliku invavõimekusega, mis tähendab, et ligipääs on kõigil inimestel kogu maja kõigile ruumidele,“ rääkis linnaosavanem.

Haabersti päevakeskuse juhataja Ruth Ojatalu ütles, et käesoleval hooajal on päevakeskuses võimalik osaleda mitmetes uutes ja põnevates huviringides. „Huvilisi ootavad rahvatantsuring, naiskoor Gaudete, toolivõimlemine ja palju muud huvitavat,“ sõnas Ojatalu ning tõi uhkusega välja, et sellest sügisest on päevakeskus uueks koduks ka Türnpu Meeskoorile, mis on Eesti üks vanemaid meeskoore.

Päevakeskuse juhataja sõnul on koroonaaeg seadnud ka päevakeskusele ja selle külastajatele omad piirangud. „Ringides ja huvitegevustes osalemiseks tuleb esitada vaktsineerimistõend või tõend koroonaviiruse läbipõdemise kohta. Samuti tuleb päevakeskuse ruumides kanda maski ning ringidesse ja üritustele on vajalik eelnev registreerimine,“ rääkis Ojatalu ning palus külastajatelt mõistvat suhtumist, kuna need meetmed on vajalikud nii päevakeskuse külastajate kui töötajate tervise huvides.

Haabersti päevakeskuses on kolm peamist tegevussuunda. Eakate koduhooldusteenus, lastetuba tuge vajavate perede lastele ja eakate päevakeskus, kus toimivad huviringid ja korraldatakse avalikke üritusi. 

Täpsem info huviringide ja päevakeskuse külastamise korra kohta on leitav https://www.tallinn.ee/est/habsot/

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.