"Paljudel ei ole häid suhteid vanematega. Kui sa ei saa toetust oma kõige lähedasematelt, on elus edasi liikuda ja areneda väga raske."

Eneli Jefimova, noor ujumistalent
algus kell 19 Homme toimub Vabamus Ann Lisett Rebase kontsert (0)
20. oktoober 2021
Foto: Vabamu

Vabamu kontserdisarja raames astub homme, 21. oktoobril kell 19 lavale Ann-Lisett Rebane ehk aegluubis. 

Ansambli Duo Ruut liige Ann-Lisett Rebane tegutseb sooloprojekti korras ka artistinime aegluubis alt. Artisti soovil kirjutatakse aegluubis väikese algustähega ning selle esinejanime all teeb ta elektroonilist heakõlalist muusikat.
Huvitav on jälgida, kuidas aegluubis tunneb end ühtviisi koduselt nii klahvpilli taga kui bassikitarri mängides. Lisaks pillidele kasutab ta oma loomingus luupereid ning elektroonikaga miksitud mitmehäälset vokaali. Tema muusikat kuulates tundub uskumatu, et kõike seda esitab vaid ainult üks inimene.

„Vabamus toimuval kontserdil tulevad esitamisele lood, mis ilmestavad nii kahe nädala, kahe kuu, kui kahe aasta taguseid aegu. Kõlab pärimuslikke lugusid läbi minu vaatenurga, aga ka verivärsket originaalloomingut,“ kirjeldas aegluubis.

aegluubis stiilinäide.

Pileteid saab Piletilevist ja Vabamust.

Sissepääs alates 17.30st. Kontserdipiletiga saab külastada ka muuseumit. Vabamu asub aadressil Toompea 8, Tallinn.

Covid-19. Vastavalt valitsuse kehtestatud reeglitele saab muuseumi siseruumides viibida ühe alljärgneva tõendi esitamisel:

  • COVID-19 vaktsineerimiskuuri tõend;
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (kuni 6 kuud peale läbipõdemist);
  • negatiivse PCR testi tõend (mitte rohkem kui 72 tundi vana).

Kohustus ei kehti alla 18. aastastele lastele ja noortele. Lisainfo: www.digilugu.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.