“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Ida-Tallinna Keskhaigla korraldab alates 22. oktoobrist ümber sise- ja kirurgiliste erialade statsionaarse ravi (0)
20. oktoober 2021
Ida-Tallinna Keskhaigla Covid-19 osakond. Foto: Scanpix

“Me näeme igapäevaselt nakatumisnäitajate tõusu. See kõik on toonud kaasa järjest suureneva Covid-patsientide haiglaravi vajaduse. Olukorra lahendamiseks peame statsionaarset ravi piirama ja avama ka teise Covid-osakonna,” ütles Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse liige ja ravijuht Ene Halling, kelle sõnul on olukord tõsine ning haigla töö vajab täiendavaid ümberkorraldusi.

Ida-Tallinna Keskhaigla piirab sise- ja kirurgiliste erialade plaanilise statsionaarse ravi alates 22. oktoobrist.  Põhjuseks on suurenenud Covid-19 patsientide haiglaravi vajadus.

Kõikide patsientidega, kelle ravile suundumise aeg lükkub edasi, võtab haigla personaalselt ühendust.

Hetkel on Ida-Tallinna Keskhaiglas ravil 52 Covid-patsienti. Avatava teise Covid-osakonnaga lisandub 24 voodikohta. Erakorraline töö ja plaaniline ravi jätkub haiglas võimaluste piires, kuid haigla kriisistaap jälgib igapäevaselt olukorda ning otsustab võimalikud uued piirangud vastavalt olukorrale.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.