"Paljudel ei ole häid suhteid vanematega. Kui sa ei saa toetust oma kõige lähedasematelt, on elus edasi liikuda ja areneda väga raske."

Eneli Jefimova, noor ujumistalent
Kallas: pea kõik intensiivravil viibivad nakatunud on vaktsineerimata (1)
20. oktoober 2021

Peaminister Kaja Kallase sõnul on koroonaviirusega intensiivravis viibivatest inimestest üle 94 protsendi vaktsineerimata. 

Kallas ütles kolmapäeval riigikogu liikmete küsimustele vastates, et haiglates kasvab nii koroonapatsientide kui ka raskes seisus olevate koroonapatsientide arv. Peaminister tõi esile, et haiglasse sattunud koroonapatsientidest on vaktsineerimata kaks kolmandikku ning neist, kes vajavad intensiivravi, on vaktsineerimata üle 94 protsendi.

“Koormaks haiglatele on väga palju vaktsineerimata inimesed. Nemad on need, kes selle haiguse saades põevad seda raskelt,” ütles Kallas.

Peaministri sõnul tuleb ühiskonna avatuna hoidmiseks piirata vaktsineerimata inimeste liikumist ja teistega kokku puutumist. “Kui me näeme andmetest, et vaktsineerimata inimesed on need, kes jäävad rohkem haigeks, vaktsineerimata inimesed on need, kes satuvad rohkem haiglasse, siis selge on see, et kaitsta tuleb just neid ja paraku peame me tegema seda siis nii, et nende kontakte piirata,” ütles ta.

Kallase sõnul ei anta Eestis enam noortele Moderna vaktsiini. “Me ei tee noortele Modernaga süste,” ütles Kallas kolmapäeval riigikogu liikmete küsimustele vastates. “Mina vähemalt tean niimoodi.”

Kallas lisas, et noortele antakse Pfizeri vaktsiini.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Eluvaatleja
20. okt. 2021 14:03
Maskide ja vaktsiinide vastupropagandat ALUSTASID meditsiinihariduseta Kaja Kallas , Ülle Madise, Allar Jõks , kes vist ei saanud aru, et viirused tegutsevad väljaspool Põhiseadust. Nüüd on Mässu Džinn rahva hulka välja lastud. Meedikute ja politseinike ees vehitakse Põhiseadusega ning keeldutakse piirangute nõuete täitmisest. " Aitäh, Kaja !"