"Paljudel ei ole häid suhteid vanematega. Kui sa ei saa toetust oma kõige lähedasematelt, on elus edasi liikuda ja areneda väga raske."

Eneli Jefimova, noor ujumistalent
TALLINNA UUDISED 20.10 Tõhustusdoosid õpetajatele ja uued nõustamistelgid, maskikandmise kohustus karmistub, Tallinn valiti aasta betoonisõbraks (0)
21. oktoober 2021

Kesklinnas, Haaberstis, Põhja-Tallinnas ja Nõmmel avati täna telgid inimeste nõustamiseks ja vaktsineerimiseks koroonaviiruse vastu. Esmaspäeval hakkavad kehtima uued koroonapiirangud. Tallinna linn sai autasu Betoonisõber 2021, Mats Traat saab raemedali.

20.10.2021 – Aasta betoonisõber Tallinna linn

Tallinna linn sai endale autasu, Betoonisõber 2021. Nimelt on pealinnas väga head lood just betoonist ehitistega. 

20.10.2021 – ILM

Lähipäevade ilm saab olema üsna sarnane tänasele. 

UUS!!!

20.10.2021 – TÕHUSTUSDOOSID ÕPETAJATELE

Tallinnas algas koolitöötajate vaktsineerimine tõhustusdoosidega. Praeguse seisuga soovib kolmandat doosi juba rohkem kui 1200 koolitöötajat enam kui 30 koolist. Eelmise nädala seisuga oli Tallinna koolides haigestunud üle 70 õpetaja. Tõenäoliselt on käesoleva nädala numbrid veelgi suuremad. Kuigi vaktsineerimine ei välista haigestumist äielikult, aga see aitab tõendatult kaasa viiruse leviku pidurdamisele ja haiguse kulg on vaktsineeritud inimestel enamasti kergem. Tõhustusdoosi saavad teha haridustöötajad, kellel on eelmise vaktsiinikuuri lõppemisest või haiguse läbipõdemisest möödunud vähemalt kuus kuud.  

20.10.2021 – MATS TRAAT PÄLVIS TALLINNA RAEMEDALI

Tallinna linnavalitsus otsustas anda raemedali teenekale luuletajale, proosakirjanikule, luuletõlkijale, dramaturgile ja stsenaristile Mats Traadile, kes tähistab 23. novembril oma 85. juubelisünnipäeva. Mats Traat alustas oma loominguteed luulega, milles on kõrvuti tulevikuoptimism ja kodumaateema. Ta on kirjutanud üle 20 romaani, samuti novelle, näidendeid, filmistsenaariume, teiste seas „Tants aurukatla ümber“ ja „Ukuaru“. Tallina Raemedal antakse Mats Traadile üle 22. novembril kirjaniku juubelile pühendatud erietendusel Eesti Draamateatris. 

20.10.2021 – Tallinnas avati neli koroonaviiruse nõustamise ja kaitsepookimise telki

Kesklinnas, Haaberstis, Põhja-Tallinnas ja Nõmmel avati täna telgid inimeste nõustamiseks ja vaktsineerimiseks koroonaviiruse vastu. Vajadusel on linnavalitsus valmis avama selliseid nõustamise ja vaktsineerimise telke kõigis linnaosades. 

20.10.2021 – Maskikandmise kohustus

Esmaspäeval hakkavad kehtima uued koroonapiirangud. Negatiivset koroonatesti ei saa enam kasutada sissepääsuna restoranidess või kultuuriasutustesse. Samuti muutub rangemaks maskikandmise kohustus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.