"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
FOTOD Tallinna loomaaed tähistas lumeleopardipäeva (0)
23. oktoober 2021
Albert Truuväärt

Laupäeval, 23. oktoobril kutsus Tallinna loomaaed kaslaste huvilisi lumeleopardipäevale. Liigikaitses osalemise võimalustest ning looduses ohustatud kõrgmägede valitsejast lumeleopardist ja peidulise eluviisiga manulist rääkisid lähemalt loomaaia töötajad. Loomaaialoomade igapäevaellu põnevuse toomiseks said külastajad juhendaja käe all meisterdada pajuvitstest palle.

Vaata galeriid (45)

KAVA:

Pajupallide meisterdamine

  • alates kella 11st alpinaariumi sissepääsutee juures. Lumeleopardipäeval valminud pajupallid antakse loomadele üle jõulude ajal.

Loomaaednike jutud

  • kell 12 lumeleopardi aediku juures
  • kell 13.30 manuli aediku juures

Üritusel osalemine on loomaaia piletiga. Lisades kassas piletile 1€ liigikaitse annetuse saavad külastajad loomaaia kaudu toetada ühenduste Save the Rhino ja Pallas’s Cat International Conservation Alliance ettevõtmisi nende liikide püsimajäämiseks looduses.

Sissepääs loomaaeda on oktoobris avatud kella 9-17. Loomaaias saab jalutada kella 19ni. Ürituse info kodulehel

Loomaaia külastamiseks palume kassas esitada tõendi Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või koroonatesti negatiivse tulemuse kohta koos isikut tõendava dokumendiga. Tõendit ei pea esitama alla 18-aastased külastajad. Lisainfo.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.