"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Tallinna Linnavaraameti juhataja Einike Uri lahkub ametist (0)
27. oktoober 2021
Albert Truuväärt

Linnavalitsus rahuldas täna Tallinna Linnavaraameti juhataja Einike Uri avalduse teenistusest vabastamiseks 1. novembrist 2021.

„Enam kui kümne aasta vältel on Einike Uri ameti juhina osalenud Tallinna linnaruumi arendamises ja hoolitsenud, et linna hooned oleksid korras. Viimaste aastate jooksul on linnavaraameti valdkond tublisti laienenud – rajatakse kogukonnahooneid, lasteaedu, koole, spordisaale, kultuuri- ja sotsiaalobjekte ning palju muud. Lisaks tänan Einikest linnale kuuluvate hoonete heaperemeheliku ja hooliva majandamise eest ning usaldusväärse koostöö loomise eest linna ja korteriühistute vahel. Soovime Einikesele edaspidiseks edu ja kordaminekuid,“ sõnas linnapea Mihhail Kõlvart.

Einike Uri sõnul mängib linnavaraameti pühendunud meeskond linna arengus olulist rolli. „See, mis linnavaraameti korraldamisel toimub, on palju enamat kui maakorraldus, ehitamine ja haldamine – hõlmates arengut, uue loomist, erilisust, uudsust, aga ka ajaloolise pärandi hoidmist. Kõige sellega loome väärtust meie inimestele, linlastele. Üksnes koostöös suudame luua targa, hooliva ja koduse linna ning mul on hea meel, et tänased linnajuhid on aidanud seda visiooni ellu viia,“ märkis Uri. „Seetõttu olen kindel, et üheskoos alustatu jätkub ning mul on võimalik rahuliku südamega edasi liikuda.“

Einike Uri on Tallinna Linnavaraametit juhtinud 2009. aasta aprillist. Einike Uri saab lahkumisel hüvitist kuue kuu põhipalga ulatuses.

Alates 1. novembrist 2021 kuni ameti juhataja ametisse nimetamiseni täidab Tallinna Linnavaraameti juhataja ülesandeid Tallinna Linnavaraameti arendusosakonna juhataja Hardi Alliksaar.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.