"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
video Pühapäevani oodatakse ideid Kakumäe rannahoone teemal (0)
28. oktoober 2021

Kakumäe randa on plaanis ehitada rannahoone, ent hetkel on rannahoone projekt veel pelgalt visiooni tasandil.Haabersti linnaosa vanema Oleg Siljanovi sõnul on ettepanekuid tulnud väga palju.

“Mõned tahavad et oleks väga suur, kuhu mahuks ka restoran, väike pood ja jõusaal,” lausus Siljanov. “Teised arvavad, et Kakumäe rand on väike rand ja rannahoone võiks olla pigem väikene, kuhu mahub ainult rannavalve, avalikud vetsud ja dušid.”

Kohalik elanik Eili arvas samuti, et hoone võiks olla pigem väike. “Kindlasti väike, mitte selline nagu Stroomi randa tuleb,” arvas Eili.

Kui mõtted kokku kogutud, korraldatakse arhitektuurikonkurss. See saab olema aluseks ka detailplaneeringule. Täpset rannahoone valmimisaega on aga hetkel raske välja pakkuda.

“Praegu ei ole veel detailplaneeringutki tehtud. See võtab kindlasti aega. Siis me hakkame otsustama, kust me raha võtame, kas linn hakkab finantseerima või otsime eraettevõtteid, kes investeerivad sinna,” ütles Siljanov.

Ideid ja soove saab edastada Haabersti Facebooki lehel või kirjutada meiliaadressile haabersti@tallinnlv.ee. Ideekorje on avatud selle pühapäevani.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.