"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Kristiines jätkub tasuta maskide jagamine kahest asukohast (0)
29. oktoober 2021
Foto: Ilja Matusihis

“Kutsume kõiki linnaosa elanikke üles kandma maski ja hoiduma üleliigsetest kontaktidest. Viirus levib kokkupuutel teiste inimestega ja nakkust võivad kanda ka need, kes tunnevad ennast tervena,” ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe, kelle sõnul jagatakse maske esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul kahes kohas: nii Kristiine linnaosavalitsuse hoones kui ka Kristiine tegevuskeskuses.

Tallinna linn jätkab tasuta meditsiiniliste maskide jagamist paljulapselistele peredele, üksikvanematele, pensionäridele ja sissetulekust sõltuvat toetust saavatele linlastele. Kristiines tasuta maskide saamiseks peab ka inimese rahvastikuregistri järgne elukoht olema samas linnaosas.

Paljulapselistele peredele (kolm ja enam last peres) jagatakse kaks pakki, üksikvanematele, sissetulekust sõltuvat toetust saavatele linlastele ja pensionäridele jagatakse üks pakk meditsiinilisi maske (pakis on 50 maski). Maskidele järele tulles peab kaasa võtma isikut tõendava dokumendi, pensionärid pensionitunnistuse.

Maskid saab kätte:

• Kristiine Linnaosa Valitsusest aadressil Metalli 5, esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul: esmaspäeval kella 08.15-18.00, teisipäevast kuni neljapäevani kella 08.15-17.00 ja reedel kella  08.15-16.00. NB! lõuna on kella 13.00 kuni 14.00.

• Kristiine Tegevuskeskusest aadressil Sõpruse pst 5, esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.