"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
vaata telemagasini "SIIN TALLINN" Sotside üks juhte Jevgeni Ossinovski räägib pealinna võimuleppe sõlmimisest, kuidas käib argielu lastekodus, Tallinn sai muusikalinna tiitli (0)
12. november 2021

Telemagasin “Siin Tallinn” 12. novembril 2021.

Sel nädalal uurivad telemagasini “Siin Tallinn” saatejuhid koos Keskerakonnaga uue linnajuhtkonna moodustava Sotsiaaldemorkaatliku partei ühelt juhtfiguurilt Jevgeni Ossinovskilt, miks liiguvad juba jutud, et sotsid ei kavatse täita paljusid valimiste ajal antud lubadusi linna juhtimist muuta?

Tallinna Lastekodu lapsed ootavad kasuvanemaid. Kuidas arigielu lastekodus käib? Kuidas linn lapsendamist toetab? 

Tallinn hakkab järgmisest aastast kandma UNESCO muusikalinna tiitlit. Kuidas see linna elus täpelt välja paistma hakkab? Stuudios on Tallinna kultuuriameti kultuuriosakonna juhataja Lennart Sundja.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.